Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Radzikowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

450 000 zł91,30 m² 4 928,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,3 m położone na 3 piętrze w zadbanym i ocieplonym bloku przy ul. Piastowskiej w Nysie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Nowy Świętów

Nowy Świętów(Radzikowice + 17 km)

325 000 zł71,79 m² 4 527,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Nowy Świętów, głuchołazy Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 71,79 m , położone na parterze dwupiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Nowy Świętów

Nowy Świętów(Radzikowice + 17 km)

9 450 zł5 250 m² 1,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu składowego o powierzchni 5250 m2 w Nowym Świętowie Plac składowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Krasna Góra

Krasna Góra(Radzikowice + 20 km)

179 000 zł2 900 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 29 ar z wz. Nieruchomość położona jest w miejscowości Krasna Góra, gmina Niemodlin, woj. opolskie. To propozycja dla osób, które szukają spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Zamłynie,Nysa(Radzikowice + 5 km)

515 000 zł48,84 m² 10 544,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, zlokalizowanej na nowoczesnym osiedlu Belweder Park Nysa, przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124,40 m² 3 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Grodkowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy posiada 124,4 m2 powierzchni użytkowej. Na II piętrze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaczowice

Jaczowice(Radzikowice + 25 km)

59 000 zł2 400 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 2400 m2 w miejscowości Jaczowice w gminie Niemodlin, woj. opolskie. Działka zalesiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Środmiescie,Nysa(Radzikowice + 5 km)

390 000 zł145 m² 2 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu lokalu użytkowego nr 18, położonego w budynku biurowym w Nysie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bodzanów(Radzikowice + 22 km)

950 000 zł174,60 m² 5 441,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 165 m²

Dom został stworzony z myślą o Rodzinach - przestronny, funkcjonalny i wykończony ze smakiem. Wnętrza są jasne i ustawne, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Orzeszkowej

Nysa(Radzikowice + 5 km)

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny dom | W zabudowie bliźniaczej Elegancka architektura | Energooszczędny | Funkcjonalny układ | Spokojna i zielona okolica | Blisko Jeziora Nyskiego | Widok na Góry Opawskie *****.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radzikowice

Radzikowice,opolskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kwatery pracownicze Radzikowice | Zakwaterowanie dla firm Oferujemy wygodne i zadbane kwatery pracownicze w Kozienicach, idealne dla ekip montażowych, budowlanych i firm zewnętrznych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzikowice

Radzikowice,opolskie

420 000 zł164 m² 2 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 164m2 na działce o powierzchni 825m2 w Radzikowicach, 1km od Jędrzychowa, 3km od centrum Nysy. Dom składa się z następujących.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij